Kurs przygotowujący do Lekarskiego Egzaminu Końcowego z zakresu kardiologii

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że Katedra i Klinika Kardiologii wspólnie z Uniwersytetem Medycznym oraz Sekcją Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – Klubem 30 organizowała szkolenie dla lekarzy rezydentów przygotowujące do egzaminu LEK. Szkolenie odbyło się w dniu 28 stycznia 2017 w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego.

W szkoleniu wzięło udział ponad 250 osób z całej Polski. Podczas szkolenia wykładowcy z naszej Kliniki przybliżyli słuchaczom zagadnienia kardiologiczne, które mogą pojawić się na egzaminie. Nasi wykładowcy Dominika Filipiak-Strzecka, Karolina Kupczyńska, Maria Sobczak, Ewa Szymczyk, Błażej Michalski oraz Dawid Miśkowiec posiadają duże doświadczenie w pracy dydaktycznej ze studentami Uniwersytetu Medycznego, a także z zakresu metodologii rozwiązywania testów egzaminacyjnych. Mamy nadzieje, że nasze szkolenie powoli uczestnikom uzyskać wysokie wyniki na egzaminie i spełnić marzenia o szkoleniu rezydenckim w zakresie wymarzonej specjalizacji.

Z uwagi na tak dużą frekwencje oraz bardzo pozytywne opinie słuchaczy planujemy drugą edycję we wrześniu 2017.  Więcej informacji

Serdecznie zapraszamy.